Александра се породи пред само два месеци а сега позираше во тесни фармерки како модел (ФОТО)

- Advertisement -

Неодамна стана мајка, а сега полека, но сигурно им се враќа на работните обврски и е се поактивна на социјалните мрежи.

ТВ водителката Александра Илиевска и нејзиниот сопруг Александрар станаа родители на бебенцето кое го доби името Сара, а викендов го искористија убавото време за прошетка низ паркот, а мама Александра покажа дека си ја вратила фигурата.

- Advertisement -

Имено таа позираше како модел за време на прошетка низ градскиот парк, а од приложеното можеше да се види дека одлично изгледа и нема проблеми со килограмите

Последни објави

spot_img

Поврзани објави