Велешанецот Душан им соопштува жална вест преку видео на сите кои биле во контакт со него

- Advertisement -

Таман душманите почнаа да се радуваат…

Погледнеете го видеото:

Тука:

- Advertisement -

Последни објави

spot_img

Поврзани објави