ВЕЛКАМ ТУ РАША: Полугол Русин свири, а мечка го гушка

- Advertisement -

По социјалните мрежи кружи видео на кое се гледа како еден ќелав Русин свири ма мечка го гушка и се гали со него.

Кој повеќе ужива не е познато, ама дека сцената за многумина делува прилично застрашувачки е повеќе од јасно\

Погледнете го видеото, па ако можете уживајте и вие во моментот:

- Advertisement -

 

Последни објави

spot_img

Поврзани објави