(ВИДЕО)Кажа што и пречело во Скопје и Македонија и побара тоа да не се прави повеќе

- Advertisement -

Марија Пијанманова, од пред неколку години Плевнеш, со нејзиниот сопруг Константин живее во Париз, но постојано шетаат низ светот и уживаат во убавините.

Овој пар на широката јавност и стана познат по гостувањето во медиумите каде ја покажаа нивната необична љубов.

Марија ужива во бракот со Константин, кој, како што вели, ја запросува секој ден, на најубавите места во Париз, Амстердам или дома.

- Advertisement -

Овојпат Марија се вклучи на социјалните мрежи директно од хотел во Маврово.

Тие моментално се во Македонија, а на одмор ќе останат до петок.

Како што објаснува таа, од вторник до петок е доволно, затоа што нема гости, а кога ќе пристигнат гости во викенд, ќе заминат. Не сакаат да бидат во гужва поради корона.

Погледнете го целото видео во кое таа објаснува повеќе работи:

Последни објави

spot_img

Поврзани објави