Видео: Бремена жена се шминка пред породувањето

- Advertisement -

Една бремена жена го „запали“ интернетот со видео во кое се гледа како таа се шминка пред породувањето.

Додека поголем број од бремените жени врескаат од болки, се потат и издишуваат оваа жена решила да се дотерува додека лежи во болничкиот кревет и чека да го роди своите дете.

Снимката е споделена на социјалната мрежа Тик Ток.

- Advertisement -

Речиси половина милион луѓе го погледнале ова видо, а жените во коментарите делат пофалби посветеноста.

Последни објави

spot_img

Поврзани објави