(ВИДЕО) Гоце повторно доминира: Што и купи на жена ти за осми март? Одговорот ги насмеа сите

- Advertisement -

Откако имаше серија на видеа кои беа и тоа како искритикувани од јавноста, на Гоце веројатно „му дојде памет“, па започна да снима поразлични видеа.

Гоце на социјалните мрежи е еден од најпознатите и најгледани млади лица.

Некои го критикуваат, на други им е крајно симпатичен, но може да се каже дека со неговите видеа привлекува многу внимание.

- Advertisement -

Како и сите други, Гоце прави видеа за актуелни состојби, па не е исклучен ниту осми март, меѓународниот ден на жената.

Тој снима видео во кое еден другар го прашува другиот, што и купил на својата сопруга за осми март.

Одговорот е „мед“.

А на прашањето зошто мед, нема да ви откриваме што следува, само погледнете и насмејте се:

Последни објави

Исчистете го организмот со оваа лековита смеса од кефир и брашно од хељда

Чистењето на организмот треба да го спроведувате најмалку еднаш во шест месеци, односно два пати годишно, бидејќи наталожените токсини можат да доведат до различни...

Ленот и водата прават чудо за 12 дена: Кога ќе дознаете што се може, ќе го користите секој ден

Ленот и водата прават чудо за 12 дена: Кога ќе дознаете што се може, ќе го користите секој ден Мешавината од лен и вода помага...

Ослободете Го Вашето Тело Од Собраните Токсини, Исфрлете Го Песокот И Камењата Од Бубрезите

За подготовка на овој напиток ви се потребни само 2 состојки. Истражувањето покажало дека секоја 20-та личност пати од камен во бубрегот. Кога поминува низ...

Што се случува ако пиеме вода со јачмен секој ден?

Неговиот дневен внес ќе помогне да се одржи балансот на водата и да го засити организмот со витамини. Сите сме свесни дека треба да пиеме...

Вашиот јазик може да ви укаже дека страдате од подмолно заболување

Еден од најсигурните и антички методи за дијагностицирање на разни болести беше јазикот - неговата боја и чувствителност на различна храна и пијалоци. Тоа...

Поврзани објави

error: Content is protected !!