(ВИДЕО) Зеде конец и направи ФЕНОМЕНАЛЕН маникир!

- Advertisement -

Лак за нокти во три нијанси и забен конец.

Се што ви треба за маникир што веднаш ќе го посакате на вашите нокти.

Погледнете го видеото:

- Advertisement -

Последни објави

spot_img

Поврзани објави