(ВИДЕО) Изјава која ја шoкиpa македонската јавност: Eве какво мислење има малиот Гоце за својата мајка и баба

- Advertisement -

Малиот Гоце кој е сепоактуелен помеѓу македонските портали не престанува да изненадува со своите лоши коментари и изјави. Гоце Џп како што го знае јавноста по многу контровезни видеа денеска со нова шoкатна изјава.

Тој на својот инстаграм профил каде го следат нешто повеќе од 4000 луѓе претежно млади одговараше на прашања на своите фанови.Едно од прашањата поставени до него имаше за тоа како се вика неговата баба. На тоа малиот Гоце одговори без никаков срам Ленка ку*вата и други грди надимаци.

Погледнете го видеото за неговата баба а подолу имате и одговор на прашањето поставено од фановите Дали неговата мајка е невина?

- Advertisement -

Дефинитивно институциите во Македонија мора да поработат со ова дете…

Последни објави

spot_img

Поврзани објави