„ГИНЕКОЛОГОТ МИ Е ТАТКО, А КОГА ГО ВИДЕ ОВА ВЕДНАШ ЗНАЕШЕ ДЕКА МОЈОТ ДЕЧКО МЕ ИЗНЕВЕРУВА“: ЖЕНСКА ИСПОВЕД КОЈА ГО ШОКИРА СВЕТОТ

- Advertisement -

„ГИНЕКОЛОГОТ МИ Е ТАТКО, А КОГА ГО ВИДЕ ОВА ВЕДНАШ ЗНАЕШЕ ДЕКА МОЈОТ ДЕЧКО МЕ ИЗНЕВЕРУВА“: ЖЕНСКА ИСПОВЕД КОЈА ГО ШОКИРА СВЕТОТ.Изабел Салас сподели видео на TikTok со наслов „кога тато, кој исто така е гинеколог, ќе дознае дека вашето момче ве изневерува“, кое стана вирално преку ноќ.

Односот татко и ќерка треба да биде многу посебен, но многу корисници на TikTok се согласуваат дека не треба да биде толку посебен.

Имено, една жена по име Изабела Салас сподели видео на TikTok велејќи го следново:

- Advertisement -

„Кога вашиот гинеколог – кој е и татко ви – ќе ви го направи годишниот преглед и ќе дознае дека вашето момче ве изневерува…

Ова видео веднаш стана вирално, а многумина не можат ни да замислат дека тоа е можно.

„ Мислам дека тато не треба да ти биде гинеколог “, коментираат многумина, наведувајќи дека тоа е несоодветно, дури и загрижувачко.

Излегува дека таткото забележал нешто чудно за време на прегледот.

На видеото можете да ја видите канцеларијата и екранот на кој се прикажани резултатите од прегледот. Потоа, жената го снимила нејзиниот татко како седи на неговото биро додека внесувала некои информации од консултациите во неговата база на податоци.

Видеото стана вирално за неколку часа, а корисниците на TikTok имаа различни мислења. Но, она што најмногу привлече внимание е прашањето како таткото дознал за неверството на момчето на Изабел .

Се покажа дека Изабел открила дека имала повторливи инфекции и покрај третманот.

Некои дури ја искористија приликата да се пошегуваат на тоа со коментари од типот „Вистински „пап-николау“… се надевам дека се чувствуваш добро!“

@isabelsalasv

Quisiera decir que es contenido pero sí sucedió hace años ????

♬ Black Swan – Swan Lake – Pyotr Ilyich Tchaikovsky

Последни објави

spot_img

Поврзани објави