ГО СРУШИ INSTAGRAM ЗА НЕПОЛНИ 10 МИНУТИ: Карлеуша покажа и повеќе од доволно! Веднаш паднаа 15.000 лајкови! (ФОТО)

- Advertisement -

Пејачката ужива на одмор во Дубаи со своите ќерки

Пејачката Јелена Карлеуша ја отвори сезоната на костими за капење со жешки слики и видеа од нејзиниот одмор во Дубаи.

Златната, црна, розова боја на ткаенините што ги покриваат нејзините облини ги запалија социјалните мрежи, но последната слика во серијата успеа да собере вртоглав број лајкови за само 10 минути!

- Advertisement -

Овој пат, Јелена не позираше во бикини, туку во бел, мини фустан во кој беше на вечера, а од кој ѕиркаше и долната облека!

 

Последни објави

Пилешките џигери подгответе ги вака и сите ќе ги засакаат, бидејќи стануваат ѕверски вкусни

Пилешките џигери подгответе ги вака и сите ќе ги засакаат, бидејќи стануваат ѕверски вкусни Вкусно јадење, брза подготовка… СОСТОЈКИ: 200 гр пилешки џиегер 200 гр интегрален...

МАЖОТ КОЈ ИЗНЕВЕРУВА СЕКОГАШ ГИ КАЖУВА ОВИЕ 6 РЕЧЕНИЦИ: Вака ќе препознаете прељубник, ОВА НЕСВЕСНО ГО КАЖУВА

МАЖОТ КОЈ ИЗНЕВЕРУВА СЕКОГАШ ГИ КАЖУВА ОВИЕ 6 РЕЧЕНИЦИ: Вака ќе препознаете прељубник, ОВА НЕСВЕСНО ГО КАЖУВА.Ако сте биле измамени во минатото, веројатно сте...

ПОУЧНА ПРИКАЗНА: Внукот донесе богата свршеница во старата КУЌА на баба му

ПОУЧНА ПРИКАЗНА: Внукот донесе богата свршеница во старата КУЌА на баба муДалеку во шумата стоеше стара куќа, речиси трошна. Таму живеела една старица, која...

Ова е најздравата салата – јадете ја барем еднаш неделно

Ова е најздравата салата – јадете ја барем еднаш неделно Правилно избраните производи при подготовка на салата може да го направат ова мезе исклучително корисно....

Помфритот ќе стане крцкав и златен ако ги следите овие 2 златни правила

Помфритот ќе стане крцкав и златен ако ги следите овие 2 златни правила Помфритот кој се служи во угостителските објекти обично има вкусна крцкава кора....

Поврзани објави

error: Content is protected !!