Дара Бубамара им ги затвори устите на сите: Вака ужива со младиот дечко

- Advertisement -

По приказните дека го бркала модниот дизајнер Филип Плејн околу Белград, Дара Бубамара покажа како ужива да биде со своето момче Тони, кој е 24 години помлад од неа.

Имено, пејачката сподели неколку селфиња на својот Инстаграм и ги изненади своите обожаватели, а судејќи според фактот дека тие се во бањарки и костуми за капење, се претпоставува дека тие посетиле спа центар.

Дара најпрво објави фотографија од огледалото на која се прегрнува својот партнер, а потоа и разголено селфи .

- Advertisement -

Погледнете ги нивните фотографии:

Последни објави

spot_img

Поврзани објави