Дедото не можел да ги задржи солзите! Заради короната една година не си го видел внукот

- Advertisement -

Ерика Лушер (25) од Флорида се трудела да го одбегнува контактот со своите родители во последната година заради епидемијата со корона вирусот.

За никој да не се зарази и да не си го ризикуваат животот, Ерика со нив одржувала контакт преку Скајп, но на крајот сепак решила да ги изненади.

Татко и и мајка и ручале во еден ресторан кога Ерика и син и Ејден дошле да ги изненадат.

- Advertisement -

Дедото кога си го видел внукот пред себе почнал да плаче, а нивната прегратка и емотивна средба ги воодушевила сите на социјалните мрежи.

Последни објави

spot_img

Поврзани објави