„Доцниш 1.399 дена“: Маж со солзи ја дочека партнерката на скопскиот аеродром по 4 години разделеност

- Advertisement -

Средба за каква што се пишуваат романи се случи на скопскиот аеродром… Маж плаче во неверување дека по 4 години саканата му е конечно во прегратка.

Љубовта прави чуда и кога е вистинска знае да го победи и времето и границите и разделеноста.
Така пар кој бил разделен 4 години имаше неверојатно емотивна сцена на скопскиот аеродром.

- Advertisement -

Маж ја дочека својата партнерка во Македонија со напис: „Доцниш 1.399 дена“, со солзи во очите, со букет прекрасни рози и со тон емоции.
Тој плачеше и ја прегрнуваше саканата, додека фотограф го овековечи овој миг на чиста и вистинска љубов.

Последни објави

Кога ќе слушните за што служи талогот од кафето,ќе го чувате како злато: 2 се силни причини

Кога ќе слушните за што служи талогот од кафето,ќе го чувате како злато: 2 се силни причини Кафето е еден од омилените пијалоци што се...

Снаата и напишала писмо на свекрвата откако се изнервирала од бонбоните кои постојано им ги давала на децата

Снаата и напишала писмо на свекрвата откако се изнервирала од бонбоните и сите подароци кои постојано им ги давала на внуците. Нејзиното писмо ќе...

Колку ви е „тешка“ кошницата? Повеќе од 60 отсто од МАКЕДОНЦИТЕ велат дека се е прескапо!

Колку ви е „тешка“ кошницата? Повеќе од 60 отсто од МАКЕДОНЦИТЕ велат дека се е прескапо!Од друга страна, не толку мал процент од нашите...

Пчеларот Предграг открива лековити рецепти со мед, коприва и какао

Пчеларот Предграг открива лековити рецепти со мед, коприва и какао Предраг Спасиќ од Поповац, Ниш дава одлични совети за подобрување на здравјето со помош на...

Морате да ги сфатите сериозно! Овие симптоми укажуваат на недостаток на ЦИНК во телото

Морате да ги сфатите сериозно! Овие симптоми укажуваат на недостаток на ЦИНК во телотоЦинкот е основен минерал што телото не го синтетизира природно, што...

Поврзани објави

error: Content is protected !!