Д-р Софијанова доби уште едно внуче – откри како го крстиле бебето

- Advertisement -

Директорката на Клиниката за детски болести, проф. д-р. Аспазија Софијанова, доби уште едно внуче. Убавата вест таа ја сподели на својот Фејсбук профил.„Најдобриот подарок за Меѓународниот ден на жената е новородениот мој внук, Лука. Ви благодарам Анастазија и Жарко“, напиша среќната баба.

 

Последни објави

spot_img

Поврзани објави