Еве каков подарок доби Цеца од Богдан за 8-ми март

- Advertisement -

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ се пофали каков подарок добила за 8ми март од своето момче.

Имено, Богдан за „Денот на жената“ ја израдува Цеца со украсни колачи – некои од нив беа во облик на срце, шампањац и  мечиња.

Пејачката веднаш се пофали на социјалните мрежи, им го честиташе празникот на сите жени, а и се заблагодари на саканиот.„Мене секој ден ми е 8ми март. Ти благодарам бебе“, напиша пејачката.

Последни објави

spot_img

Поврзани објави