Еве на кого личи Лила Филиповска, сподели фотографија од родителите

- Advertisement -

Водителката која што сите ја гледаме на малите екрани, Лила Филиповска важи за една од најатр активните жени од јавниот свет во земјава.

Овојпат таа на својот профил на Инстаграм објави фотографија од нејзините родителите.

Спомени, мама и тато, напиша водителката, а на кого повеќе ви личи, проценете сами. Фото:

- Advertisement -

Последни објави

spot_img

Поврзани објави