Емотивна исповед на македонската новинарка: Ова сум јас, без перика

- Advertisement -

Цеце Николова е позната по тоа што често го менува својот стајлинг, но сега отворено прозборе за причините зошто го прави тоа.

Во нејзината последна објава на Инстаграм таа ни открива дека има сериозни проблеми со алопеција, односно паѓање на косата и дека подолг период носи перика за да го затскрие проблемот. Но, одлучила дека во 2021 ќе ја извади периката, без оглед на тоа каква е состојбата на нејзината природна коса.

Прочитајте ја нејзината објава:

- Advertisement -

Последни објави

spot_img

Поврзани објави