„Има повеќе чевли отколку во стоковна куќа“: Медиумите ја нарекоа „НАЈГЛУПАВАТА ИНФЛУЕНСЕРКА БАЛКАНОТ“, а таа може да се пофали со продавница за обувки со 18 квадратни

- Advertisement -

Инфлуенсерката на Инстаграм Хана Хаџиавадагиќ Табаковиќ од Босна и Херцеговина, која Дејли Стар ја нарече „ најглупавиот инфлуенсер на Балканот “ кон средината на минатата година, заради фотографија на која таа ја затемни кожата во знак на протест против расизмот, откриена на нејзините следбеници на Инстаграм како изгледа нејзиниот простор за облека и обувки.

„Повторно најубавиот обичен плакар за возење, вистинскиот што навистина го нарекуваме, не вграден плакар туку цела просторија со полици за чевли, онаа од филмот со вградено осветлување, изработена од најквалитетни материјали Моите 18 квадратни метри внимателно чувани чевли, фустани и палта, но и сопругот полжав има свој удел, тој не е запуштен “, откри 36-годишната девојка во описот на својот пост на Инстаграм.

Да се ​​поседува такво катче е долгогодишна желба на Хана, па таа не ја сподели радоста што веќе три години поседува огромна гардероба.

- Advertisement -

“Кога го купивме станот, имав само една желба, да имам свој мал рај во станот. Верувајте во соништата затоа што она што го сонувате може да се оствари”, додава Хана.

Пространиот плакар за кратко време го привлече вниманието на придружниците.

„Сон на секоја жена“, „Изгледа прекрасно“, „Сон за сон, и брат, и ти си топ“, „Прекрасно“, „Што и да рече жената дека не ги сака тие 18 блока … Јас“ сигурен сум дека таа не ја зборува вистината “, само се некои од коментарите што може да се прочитаат под објавата.

Покрај изгледот на гардеробата, вниманието привлече и богатата колекција чевли на Хана. “Леле колку чевли? Повеќе отколку во стоковна куќа”, забележа еден придружник, додека друг на шега додаде дека Хана мора да оди на шопинг. „Вие сè уште одите боси по мене … Некои итно купуваат“, гласи неговиот коментар.

Последни објави

spot_img

Поврзани објави