Искрена и директна: Лила откри каква ќе биде како свекрва (ФОТО)

- Advertisement -

Најпознатата ТВ водителка кај нас, Лила Филиповска каде и да се појави, што и да направи остава силен впечаток. Таа, исто така има своја „мала“ армија од следбеници на социјалната мрежа Инстаграм. Токму таму, водителката како вистински инфлуенсер на своите следбеници им дозволи да ѝ поставуваат прашања.

Очекувано, заинтересираноста на следбениците за приватноста на Лила судејќи според сторињата на Инстаграм е најинтересна за нив.

Сигурни сме дека имало премногу прашања, Лила ги сподели најинтересните.

- Advertisement -

Ја прашаа каква свекрва ќе виде, на што таа договори: „Ваква“.

 

 

Следуваа интересни прашања, кои открија приватни детали за водителката.

 

Последни објави

spot_img

Поврзани објави