И посвети емотивни зборови кои ќе ви го стопат срцето: Вељко за кратко време со оваа фотографија примами над 20 илјади лајкови

- Advertisement -

Вељко Ражнатовиќ синот на фолк дивата Цеца успешно ја гради својата кариера како боксер, а најголема негова поддршка и мотивација е сопругата Богдана како и малиот наследник Жељко.

Богдана и Вељко секојдневно уживаат во друштво на синот, а боксерот од време на време споделува и фотографии со фановите од приватниот живот и времето поминато со детето.


Освен тоа Вељко честопати споделува и фотографии од своите мечеви, а на еден таков беа присутни и неговата сопруга Богдана, сестра Анастасија и мајката Цеца.

- Advertisement -

-Мое небо, мојот рај, мојата единствена љубов на овој свет, напиша Вељко во описот на фотографијата која за кратко време собра повеќе од 22 илјади лајкови.

Последни објави

spot_img

Поврзани објави