Камера снимила што прави мачка среде ноќ во спалната соба на нејзините сопственици – ќе се насмеете до солзи (ВИДЕО)

- Advertisement -

Добро е познато дека мачките го прават спротивното. Тие не се гладни кога е време за ручек, спијат преку ден и се будни ноќе.

Оние што се навикнати да ја напуштаат куќата ќе шетаат по улиците и парковите во раните часови на ноќта во потрага по друштво, а оние што ќе останат во нивните четири sида ќе ја искористат ноќта за да го истражат домот. Ова редовно го прави мачка чии сопственици биле заинтересирани зошто спијат немирно ноќе.

Откако ги прегледале снимките од надзорните камери, тие откриле дека нивната мачка одела на креветот, скокала низ собата и ги изострила канџите на влезната врата. Сосема е јасно кој е виновен за нарушениот сон.

- Advertisement -

Последни објави

spot_img

Поврзани објави