Насмевнете се на туѓа сметка! (ВИДЕО)

- Advertisement -

Подобрете го вашиот ден со следниве незгоди кои на луѓето им се случија во изминатата недела, а за наша среќа (нивна несреќа) некој ги снимил на нивните мобилни телефони.

Погледнете за што станува збор во видеото:

 

- Advertisement -

Последни објави

spot_img

Поврзани објави