Наставничка држела онлајн час, а маж и се појавил по гаќи!

- Advertisement -

Наставата наместо во училиштата веќе скоро цела година се одвива онлајн, односно од дома. И досега видовме разно-разни смешни видеа од целиот свет.

Едно од нив е и ова, во кое се гледа како додека една шпанска наставничка држи час маж и влетува во кадарот по гаќи.

Кутрата толку се посрами што се фати а глава, а мажов од паника се тресна во плакар. Погледнете го ова урнебесно видео

- Advertisement -

Последни објави

spot_img

Поврзани објави