Натпреварувач го удри водителот и му искрши заб- Непријатна ситуација среде емисија во живо (видео)

- Advertisement -

Не е ретко да се случи некаква незгода при снимање на емисии во живо, а баш една таква се случи во едно од најпопуларните музички шоуа во регионов.

На музичкото натпреварување на „Ѕвездите во Гранд“ додека водителот се прогласуваше победник се случи незгода, односно тој доби удар и му беше скршен заб.

Саша Поповиќ го држеше микрофонот и додека кажуваше кој оди во следниот круг се доближи до него и го изговори неговото име каднидатот скокна од стол од среќа, но во тој момент не забележа дека со лакт го удри водителот и му скржи заб.

- Advertisement -

Додека тој се радуваше и плачеше ид среќа, водителот во шок се повлече зад нив и се обиде никој да не забележи што се случи, но сепак оваа сцена не помина незабележана.

Погледнете:

 

Последни објави

spot_img

Поврзани објави