Орданоски пак ја провоцира Агнеса – Само мажи ти се вртат во главата

- Advertisement -

Брачниот пар Орданоски повторно вербално се пресметува преку социјалните мрежи.

Роберт Орданоски објави статус во кој ја обвинува својата поранешна сопруга Агнеса дека „само мажите ѝ се вртат во главата“, алудирајќи на нејзините одговори за интервјуто во „Женски магазин“. Тој подоцна се испишмани и го избриша статусот!

Но, интернетот памти сè – еве го и статусот на Роберт.

- Advertisement -

Познатата двојка имаше скандалозни препукувања на социјалните мрежи поради нивните брачни несогласувања./SlobodenPecat

Последни објави

Исчистете го организмот со оваа лековита смеса од кефир и брашно од хељда

Чистењето на организмот треба да го спроведувате најмалку еднаш во шест месеци, односно два пати годишно, бидејќи наталожените токсини можат да доведат до различни...

Ленот и водата прават чудо за 12 дена: Кога ќе дознаете што се може, ќе го користите секој ден

Ленот и водата прават чудо за 12 дена: Кога ќе дознаете што се може, ќе го користите секој ден Мешавината од лен и вода помага...

Ослободете Го Вашето Тело Од Собраните Токсини, Исфрлете Го Песокот И Камењата Од Бубрезите

За подготовка на овој напиток ви се потребни само 2 состојки. Истражувањето покажало дека секоја 20-та личност пати од камен во бубрегот. Кога поминува низ...

Што се случува ако пиеме вода со јачмен секој ден?

Неговиот дневен внес ќе помогне да се одржи балансот на водата и да го засити организмот со витамини. Сите сме свесни дека треба да пиеме...

Вашиот јазик може да ви укаже дека страдате од подмолно заболување

Еден од најсигурните и антички методи за дијагностицирање на разни болести беше јазикот - неговата боја и чувствителност на различна храна и пијалоци. Тоа...

Поврзани објави

error: Content is protected !!