Се откри се после 23. години: Кралот на подземјето призна дали бил со Цеца

- Advertisement -

Некрунисаниот крал на српското подземје, Дејан Марјановиќ, пред да биде убиен, проговори за врската со Светлана Ражнатовиќ Цеца.

23 години по неговата смрт, испливаа нови детали.
Јас см млад човек, имам завршено школа за градежништво, сакам да сум во друштво на убави и згодни девојки и да возам убави автомобили. Го имам моментално најдобриот автомобил во Србија, БМВ, а многумина ме поврзуваат со фолк дивата Цеца.

МОрам да кажам дека тоа се измислици, изјави тој.Изјавил дека ја сакал само својата вереница, Јелица Матиќ Синди.За себе велеше дека не е важно дали е храбар.– Не носам панцир, дали сум храбар не е важно, не сум од оние кои прво пукаат па мислат што ќе биде, изјавуваше тој.

Последни објави

Кога ќе слушните за што служи талогот од кафето,ќе го чувате како злато: 2 се силни причини

Кога ќе слушните за што служи талогот од кафето,ќе го чувате како злато: 2 се силни причини Кафето е еден од омилените пијалоци што се...

Снаата и напишала писмо на свекрвата откако се изнервирала од бонбоните кои постојано им ги давала на децата

Снаата и напишала писмо на свекрвата откако се изнервирала од бонбоните и сите подароци кои постојано им ги давала на внуците. Нејзиното писмо ќе...

Колку ви е „тешка“ кошницата? Повеќе од 60 отсто од МАКЕДОНЦИТЕ велат дека се е прескапо!

Колку ви е „тешка“ кошницата? Повеќе од 60 отсто од МАКЕДОНЦИТЕ велат дека се е прескапо!Од друга страна, не толку мал процент од нашите...

Пчеларот Предграг открива лековити рецепти со мед, коприва и какао

Пчеларот Предграг открива лековити рецепти со мед, коприва и какао Предраг Спасиќ од Поповац, Ниш дава одлични совети за подобрување на здравјето со помош на...

Морате да ги сфатите сериозно! Овие симптоми укажуваат на недостаток на ЦИНК во телото

Морате да ги сфатите сериозно! Овие симптоми укажуваат на недостаток на ЦИНК во телотоЦинкот е основен минерал што телото не го синтетизира природно, што...

Поврзани објави

error: Content is protected !!