Скопјанката Анита вози со 240 километри на час: Со лудилото се пофали и јавно (ВИДЕО)

- Advertisement -

Низа видеа изминатиов период беа објавени на социјалните мрежи во кои луѓето прават прекршувања на закон.

Како да не е доволно тоа што овие луѓе праваат несовесни дела, тие дополнително со тоа се фалат и на Интернет, најчесто на Тик Ток.Една од нив е Анита од Скопје.

Таа “лудува“ низ македонските патишта, вози со екстремно голема брзина и за тоа сакала и јавно да се пофали.

- Advertisement -

Последни објави

spot_img

Поврзани објави