Стефан на својот ФБ напиша имам антитела во горна граница доколку некој има потреба нека ми пише

- Advertisement -

Дечки здраво, по испитувањето на антитела после прележаниот Ковид кај мене резултатот покажа дека имам антитела во горна граница.

И со консултации со инфектолози мие дозволено на некој доколку му е потребно да давам антитела плазма.

Мојата крвна група е А+ така да на некој ако можам да помогнам ке ми биде чест!

- Advertisement -

Пренесете ве молам !

Еве линк до неговиот ФБ Профил

Последни објави

spot_img

Поврзани објави