Тинејџерот започна да пее, а жирито му рече да го погледне седиштето покрај неговата мајка

- Advertisement -

Тинејџерот почна да рика и ги воодушеви жирито и колоната на британскиот реверталент со неговиот фантастичен настап на пијано.

Младиот Рубен Грау верувал дека неговиот најголем обожавател, неговиот свекор, нема да може да прави аудиси на кои се натурализирал.

16-годишното момче беше тажно затоа што неговиот свекор имаше обврска цел ден, што значеше дека без негова поддршка, тој ќе спроведе многу рубрика.

- Advertisement -

„Не се чувствувам како лажго, бидејќи тој не е таму“, рече Рубен пред камерата. „Ако сè оди како што треба, веднаш ќе му се јавам.

Неговата мајка и девојка ќе бидат таму како замена.

Тој ја воодушеви колоната со својот фантастичен настап на пијано. Рубен доби неизмерна поддршка од милиони луѓе ширум светот, и што е најважно, тој го воодушеви жирито со својот гласен.

Последни објави

spot_img

Поврзани објави