УБАВИ ВЕСТИ ВО ДОМОТ НА РАЖНАТОВИЌ: Анастасија се одлучи за НОВ ЧЕКОР, Цеца ќе биде многу горда на својата ќерка

- Advertisement -

Не го очекувавме ова…

По четири години врска, пејачката Анастасија Ражнатовиќ и нејзиното момче Џорџе Кулиќ наскоро ќе започнат да живеат заедно, во главниот град на Србија, пишуваат локалните медиуми.

Анастасија живее на релација Белград-Нови Сад со години, бидејќи Кулиќ е роден во „Српска Атина“, но сега е време за промена.

- Advertisement -

Се вели дека двајцата купиле стан во луксузен комплекс во близина на Калимегдан, и со помош на архитект, со ентузијазам го дизајнирале секој детал од новиот простор за живеење, во кој треба да се вселат за неколку недели.

Последни објави

spot_img

Поврзани објави