(ФОТО-ВИДЕО) НАПРАВИ ХАОС! КАРЛЕУША БЕСНА КАКО РИС КРШЕЛА ЧАШИ ПО СТУДИОТО: Мили ја ИЗНЕРВИРАЛ ПРЕМНОГУ

- Advertisement -

Поп-sвездата Јелена Карлеуша со години е една од незаменливите членови на жирито на серијата „Звездите на Гранд“, а со своите шеги и коментари го прави ова шоу уште погледано.

Имено, ЈК и овој пат направи „хаос“ во студиото, а сето тоа може да се види во промотивниот трејлер за новата епизода на споменатото музичко натпреварување, Карлеуша влезе во „жесток конфликт“ со членовите на жирито.

Таа викала, рекла дека никој не може да се расправа со неа, и во еден момент стана и отиде кај Саша Поповиќ и Александар Милиќ Милија.Додека беше на своето место, таа мавташе со рацете и ја сруши чашата што стоеше до неа.– Се колнам во тебе, секој твој следен кандидат е колатерална штета на твојот државен глас! – рече разбеснетата Јелена кон Мили.
– Јас не сум твојот Џорџ, јас не сум твој Босанец! Не обвинувај ме – рече таа додека одеше кон Мили.

- Advertisement -

Последни објави

spot_img

Поврзани објави