Фото: Таа е причината за разделбата на Џенифер Лопез и Алекс Родригез

- Advertisement -

Поради неа Џенифер Лопез и Алекс Родригез ја раскинаа свршувачката. Познатиот играч на бејзбол ја изневерувал Лопез со 20 години помлада старлета.

Американските таблоиди пренесуваат дека светската музичка ѕвезда Џенифер Лопез и нејзиниот свршеник Алекс Родригез се разделиле откако се појавиле шпекулации за неговата наводна врска со реалити ѕвездата 30 годишната Медисон Лекрој.Њујорк Пост и ТМЗ објавија изјави на анонимни лица блиски на Џенифер и Алес кои тврдат дека популарната двојка ја откажала веридбата.

Засега агентите на славната двојка не ги кометираат овие наводи.

Анонимен извор изјавил дека Родригез во моментов престојува во Мајами и се подготвува за новата сезона во бејзбл, а Џенифер снима филм во Доминиканската република.Според наводите на американските медиуми, кои пренесуваат извори блиски на двојката Алекс веќе неколку месеци е во врска со Медисон Лекрој .

Последни објави

spot_img

Поврзани објави