ЦЕЦА И МИЛИ СЕ ЗАКАРАА ПРЕД КАМЕРИТЕ: Беше анонимен, јас те создадов! Фолк дивата збесна – откри зошто ја прекинале соработката!

- Advertisement -

Новата емисија на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“ не помина без конфликт меѓу членовите на жирито, а имаше жестока дискусија меѓу поранешните соработници Цеца Ражнатовиќ и Александар Милиќ Мили.

Цеца и Мили се расправаа за тоа кој кого создал.

– Јас те создадов тебе! Ти беше класичен анонимус! – му рече Цеца на Мили и го потсети продуцентот дека Марина Туцаковиќ го донела кога имал 19 години и дека тогаш таа му дала шанса.

- Advertisement -

– Дали ти кажав дека си премногу себичен? Затоа повеќе не соработуваме! Еве јас те честам – викаше Цеца, бидејќи целата расправија започна бидејќи Мили не сакаше да ѝ даде „да“ на една учесничка.

„Оној што го почести …“, одговори Мили.

Последни објави

Исчистете го организмот со оваа лековита смеса од кефир и брашно од хељда

Чистењето на организмот треба да го спроведувате најмалку еднаш во шест месеци, односно два пати годишно, бидејќи наталожените токсини можат да доведат до различни...

Ленот и водата прават чудо за 12 дена: Кога ќе дознаете што се може, ќе го користите секој ден

Ленот и водата прават чудо за 12 дена: Кога ќе дознаете што се може, ќе го користите секој ден Мешавината од лен и вода помага...

Ослободете Го Вашето Тело Од Собраните Токсини, Исфрлете Го Песокот И Камењата Од Бубрезите

За подготовка на овој напиток ви се потребни само 2 состојки. Истражувањето покажало дека секоја 20-та личност пати од камен во бубрегот. Кога поминува низ...

Што се случува ако пиеме вода со јачмен секој ден?

Неговиот дневен внес ќе помогне да се одржи балансот на водата и да го засити организмот со витамини. Сите сме свесни дека треба да пиеме...

Вашиот јазик може да ви укаже дека страдате од подмолно заболување

Еден од најсигурните и антички методи за дијагностицирање на разни болести беше јазикот - неговата боја и чувствителност на различна храна и пијалоци. Тоа...

Поврзани објави

error: Content is protected !!