ЦЕЦА ЈА ДОБИ ТУЖБАТА ПРОТИВ ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША! Пејачката потврди – готово е!

- Advertisement -

Музичката sвезда Цеца Ражнатовиќ потврди дека го добила судскиот спор против Јелена Карлеуша.

Пејачите повторно се состанаа , 22 март, во Првиот основен суд во Белград, кога беше закажано рочиште.

Цеца се јави!
„Победив“, одговори Цеца на прашањето дали е вистина дека го добила спорот.

- Advertisement -

Да се потсетиме, претходното рочиште се одржа на 12 март, само десет дена порано.

Последни објави

spot_img

Поврзани објави