Човек се сретнал со горила која живеела со него 5 години! Погледнете дел од емотивната средба

- Advertisement -

Погледнете како горилата реагира на човекот кој ја одгледал.

После 5 години од нејзиното враќање во дивината.

Погледнете го видеото:

- Advertisement -

Последни објави

spot_img

Поврзани објави