ШОКАТНО: Северина го моли Игор да се смират!

- Advertisement -

Северина многу се покајала што го оставила Игор па затоа решила да превземе нешто.

Имено кога беше прашана каде е Игор во моментов таа одговорила дека тој е во Белград и ставила срце. Наводно Северина сфатила дека нема подобар човек за неа, нит подобар татко за нејзиниот син.

- Advertisement -

Севе конечно сфати дека сака да биде со Игор засекогаш, сега саммо останува да видиме дали тој ќе и прости – заклучува изворот.

Последни објави

spot_img

Поврзани објави