ШТО Е СО НЕЈЗИНОТО ЛИЦЕ? Цеца Ражнатовиќ ШОКИРА со новиот пост! Таа не личи на себе!

- Advertisement -

Пејачката Светлана Ражнатовиќ ги изненади обожавателите вчера со стори што ја објави на Инстаграм. Станува збор за видео кое е снимено во автомобил додека се вози.

Пејачката се насмевна безгрижно или барем се обиде да го стори тоа, со оглед на тоа што нешто со нејзиното лице не е како порано. Усните на пејачката беа толку отечени што сè, дури и да сакаше да се насмее со широка насмевка, се чинеше дека и е тешко.

- Advertisement -

Покрај тоа, нејзиното лице изгледаше подуено, а очите ги криеше зад големите очила.

Ceca

Последни објави

spot_img

Поврзани објави