admin

2517 articles

Северина се огласи по информациите дека се разведува од Игор Којиќ

Пејачката Северина Којиќ по информациите дека се разведува од сопругот Игор за првпат во јавноста реши да проговори на оваа тема. Во коментар еден од...

Орданоски пак ја провоцира Агнеса – Само мажи ти се вртат во главата

Брачниот пар Орданоски повторно вербално се пресметува преку социјалните мрежи. Роберт Орданоски објави статус во кој ја обвинува својата поранешна сопруга Агнеса дека „само мажите...

За овие хороскопски знаци материјалната сигурност е на прво место

Хороскопскиот знак на кој припаѓаме има свои карактеристични особини, некои се доблести, некои се маани. Иако не треба да го сфаќаме ова премногу сериозно, ако...

Мене овој природен лек ми помогна да го намалам шеќерот во крвта – праз со корен во газирана вода

Рецептот и своето искуство со овој природен лек го објави нашата драга членка Бранка Јаков во групата НМД рецепти. Таа вели дека лично го испробала...

Овие пет намирници не смеете да ги внесувате на празен желудник

Познато ви е дека појадокот е задолжителен и здрав начин за започнување на денот. Меѓутоа, погрешните намирници кои се консумираат во појадокот може да му...

(ВИДЕО) Гоце повторно доминира: Што и купи на жена ти за осми март? Одговорот ги насмеа сите

Откако имаше серија на видеа кои беа и тоа како искритикувани од јавноста, на Гоце веројатно „му дојде памет“, па започна да снима поразлични...

Марјан Петровски: Каков народ сме, боже боже: Внимавајте да не треба да дојдам и кај вас дома

Познатиот диџеј Мац, Марјан Петровски во последне период работи како лаборант во лабараторија поради актуелната состојба. Тоја е активен на социјалните мрежи, па така на...

Kоја земја е на прво место според бројот на штелување километража ?

Позната апликација за дијагностика дава одговори. Анализата покажува дека измамите со километражата се најчести во Малта и Бугарија Со повеќе од милион корисници ширум светот,...

Stay on op - Ge the daily news in your inbox

error: Content is protected !!