admin

2976 articles

Според рецептот на баба ми – Пита со џем од јаболка

Научете како да направите вкусна пита со џем од јаболка според рецептот на вашата баба. - Состојки - 1 чаша млеко 1 чаша џем од...

Дара Бубамара им ги затвори устите на сите: Вака ужива со младиот дечко

По приказните дека го бркала модниот дизајнер Филип Плејн околу Белград, Дара Бубамара покажа како ужива да биде со своето момче Тони, кој е...

Може ли да ве поканам на два погреби – ќе ми простите на речникот, но морам вака

Фејсбук статус на Лазар Ѓурков. Ви го пренесуваме во целост без никакви измени: (Ќе ми простите на речникот ама свесно го избирам оти мислам дека...

Невестата чекаше да започне свадбата, а она што го виде ја расплака

Сара беше во солзи на денот на својата венчавка поради еден неочекуван гостин. Таа се облече во прекрасна бела венчаница и излезе на фотосесија. Се...

Тинејџерот започна да пее, а жирито му рече да го погледне седиштето покрај неговата мајка

Тинејџерот почна да рика и ги воодушеви жирито и колоната на британскиот реверталент со неговиот фантастичен настап на пијано. Младиот Рубен Грау верувал дека неговиот...

КОМПЛЕТНА куќа за 1000 евра! Од темел до покрив! Невозможно? Уверете се!

Се повеќе семејства се одлучуваат за овие алтернативни куќи - колиби. Тие се многу лесни за изградба и не чинат премногу! Компанијата archedcabins.com, од САД,...

Додека таа ужива, тој оди по манастири: Што се случува со Северина и Игор?

Северина и Игор Којиќ - нивната проблематична врска ја фасцинира јавноста веќе подолго време бидејќи е очигледно дека нешто „мириса“, а ниту една од...

Stay on op - Ge the daily news in your inbox

error: Content is protected !!