Вести

ЛУКСУЗ ВРЕДЕН 10 МИЛИОНИ ЕВРА: Погледајте ја вилата на Новак Ѓоковиќ која е вистински РАЈ НА ЗЕМЈАТА (фото/видео)

Семејството Ѓоковиќ вилата ја купило минатата година, а се наоѓа во Марабељи во местото Коста Дел Сол Најдобриот тенисер во свет Нова Ѓоковиќ во растојание...

ГРЦИТЕ ПОЛОШИ ОД ЦРНОГОРЦИТЕ?! Ако сакате да се сончате на вакви лежалки потребна ви е вртоглава сума (фото)

Додека во изминатите години цената на лежалки за сонце се движела до десет евра, Грците оваа година навистина пртерале! На Родос лежалки чинат и...

(Видео)Пендаровски ја менува 30 годишната традиција во прославата на Илинден

Претседателот Пендаровски ја менува традицијата за одбележување на прославата за Илинден на Мечкин камен. Политичарите ќе немаат говор, а манифестацијата ќе се одвива во...

Отидов во Албанија на одмор и преубаво е, ама по пат доживеав вистински шok!

Во последно време често се говори дека Албанија е туристичка дестинација која на оние со плиток џеб добро ќе им дојде како замена за...

Четири знаци ги чека луда среќа до крајот на 2021 година: Зодијакот предвидува исполнување на најлудите соништа

До крајот на 2021 година, судејќи според хороскопот, дури 4 хороскопски знаци ќе имаат исполнување на нивните најлуди соништа и желби, и ќе бидат...

Последни објави

НЕМА ДА ИМАТЕ ЛОШ ЗДИВ АКО ОВА ГО ПИЕТЕ СЕКОЕ УТРО

НЕМА ДА ИМАТЕ ЛОШ ЗДИВ АКО ОВА ГО ПИЕТЕ СЕКОЕ УТРО Дали имате дигестивни проблеми, дали страдате од непријатен мирис на пот и лош здив?...

ЛЕКАРИТЕ ОТКРИЛЕ КОЈА ХРАНА НАЈМНОГУ ТРЕБА ДА ЈА ЈАДЕТЕ НА ЕСЕН: Не само што е здрава, туку и ќе ви го промени расположението за...

ЛЕКАРИТЕ ОТКРИЛЕ КОЈА ХРАНА НАЈМНОГУ ТРЕБА ДА ЈА ЈАДЕТЕ НА ЕСЕН: Не само што е здрава, туку и ќе ви го промени расположението за...

Секоја вечер пиела по едно ПИВО: Еве што се случи со ОРГАНИЗМОТ по една година!

Секоја вечер пиела по едно ПИВО: Еве што се случи со ОРГАНИЗМОТ по една година!Верувале или не, пиењето едно пиво дневно е исклучително добро...

Легнавте да СПИЕТЕ и чуствувате ГЛАД: Не мора да јадете, направете го ОВА!

Легнавте да СПИЕТЕ и чуствувате ГЛАД: Не мора да јадете, направете го ОВА!Нутриционистите советуваат дека течноста сепак е вистинскиот избор Сите сме имале многу пати...

ВАКА СЕ КИСЕЛЕЛА ЗЕЛКАТА ВО ЈУГОСЛАВИЈА: Нема да СЕ РАСИПЕ ако само го додадете ОВА!

ВАКА СЕ КИСЕЛЕЛА ЗЕЛКАТА ВО ЈУГОСЛАВИЈА: Нема да СЕ РАСИПЕ ако само го додадете ОВА! На секои 10 l вода додадете 250 гр сол и...

Stay on op - Ge the daily news in your inbox