Видео

Видео: Вознемирен слон превртел автомобил во Јужна Африка

Возач на СУВ во Јужна Африка на потешкиот начин научил што се случува ако му засметаш или вознемириш слон. Инцидентот е забележан во iSimangaliso Wetland...

Таа е најголемата ЦИЦИЈА во светот! Кога ќе видите што користи место тоалетна хартија, ќе ви се СТЕМНИ! (Видео)

Ангела Кофман, најголемиот скржавец на светот, како што самата се нарекува, сече парчиња ткаенина што нејзиното семејство ги користи како тоалетна хартија. Потоа ги...

(ВИДЕО) Мојата свекрва истура сол во исечен лимон, веднаш започнав и јас штом дознав зошто

Сите сме слушнале за многуте корисни својства на лимонот. Се користи при готвење, додаден за време на конзервирање и исто така како додаток во...

Балканец вртел прасе на ражен на балкон во Германија, снимката стана хит на интернет

На ТикТок профилот на Кимба Јуниор се појави видео во кое Балканец наводно пече прасе на ражен на балкон во Германија. Како што се наведува...

Жена се обидела да измие снег?! Снимка која ги остави збунети минувачите (ВИДЕО)

Несекојдневна глетка пред пошта во Киев, ги остави запрепастени минувачите.Имено, очевидците биле зачудени кога виделе жена која излегла на улица со крпа и средсто...

После ОВА веќе никогаш нема да ги фрлате лушпите од јајца (ВИДЕО)

Јајцата се многу хранливи, тоа сите го знаеме! Полни се со витамини, но тука се и калциумот и цинкот. Откако ќе ги свариме јајцата,...

Последни објави

ТАЖНА ВЕСТ: Почина маестро Џамбазов

ТАЖНА ВЕСТ: Почина маестро Џамбазов Веста за смрта на Александар Џамбазов преку социјалните мрежи ја објави неговиот син Игор Џамбазов Си замина нашиот маестро, тивко и...

(Рецепт)РУСИТЕ ГИ ПИЈАТ СЕКОЈДЕН ЗА ДА СЕ ЗАШТИТАТ ОД БОЛЕСТИ: А ќе го направите истото, кога ќе видите КОЛКУ ГО ШТИТИ ИМУНИТЕТОТ

Русите, кои редовно прибегнуваат кон народни лекови, дури и кога нема здравствени проблеми, ги пијат овие чаеви секој ден за да го зајакнат организмот Овој...

ОВИЕ 4 ЗНАЦИ ГИ ЧЕКА ГОЛЕМА СРЕЌА ВО ФЕВРУАРИ Им пристигнува енергија која обилува со убави промени за кои сонувале

Февруари е месец кој го наговестува крајот на зимата – ветува разни езненадување, убави промени и енергија во изобилство. Во...

Се бара личност ДА ЖИВЕЕ ЕДНА ГОДИНА БЕСПЛАТНО НА СИЦИЈАЛИЈА, ама под овие услови

Бегство во прекрасно италијанско село можеби изгледа како невозможен сон, но Airbnb ќе му ја оствари оваа желба на еден среќник. Airbnb бара некој кој...

Сите останаа без текст на автобуска постојка: Постара госпоѓа шокираше со она што го носеше на грбот (ФОТО)

Сцените што може да се видат во јавниот превоз или на автобуските постојки често се неискажливи со зборови. Така, една од нив е направена во...

Stay on op - Ge the daily news in your inbox

error: Content is protected !!