Живот

(Рецепт)РУСИТЕ ГИ ПИЈАТ СЕКОЈДЕН ЗА ДА СЕ ЗАШТИТАТ ОД БОЛЕСТИ: А ќе го направите истото, кога ќе видите КОЛКУ ГО ШТИТИ ИМУНИТЕТОТ

Русите, кои редовно прибегнуваат кон народни лекови, дури и кога нема здравствени проблеми, ги пијат овие чаеви секој ден за да го зајакнат организмот Овој...

Најмоќниот природен антибиотик кој уништува 30 бактерии

Неговите лековити својства се познати уште од времето на старите Грци, а таткото на медицината Хипократ често го користел како антисептик. Ова моќно масло се...

(Рецепт) Бабин лек -кој медицината никогаш не го побила

Кога ќерка ми започна со градинка на возраст од 11 месеци, започнаа првите настинки и болести. Не можевме да ставиме крај на проблемите во...

Волшебна рецепта од професор Мермерски за силно срце

Волшебна рецепта од професор Мермерски Мед, лук, ореви и лимони – тоа се состојките, кои се неопходни, за подготвување на уникатната рецепта на проф. Христо...

Магичен рецепт од Баба Ванѓа за болни коски и зглобови

Со помош на магичниот рецепт од Баба Ванѓа ќе можете да подготвите еколошка маст, со која ќе ги намачкате болните делови. Кои се потребните...

(Рецепт) Професор Христо Мермерски тврди:„Ако жената сака да ослабне, а да биде здрава, мора ова да го јаде секој ден!“

Вистински совет од светски познатиот доктор Христо Мермерски… Професорот Христо Мермерски е бугарски генетичар и исцелител, автор на околу десет книги и предавач на над...

Последни објави

ТАЖНА ВЕСТ: Почина маестро Џамбазов

ТАЖНА ВЕСТ: Почина маестро Џамбазов Веста за смрта на Александар Џамбазов преку социјалните мрежи ја објави неговиот син Игор Џамбазов Си замина нашиот маестро, тивко и...

(Рецепт)РУСИТЕ ГИ ПИЈАТ СЕКОЈДЕН ЗА ДА СЕ ЗАШТИТАТ ОД БОЛЕСТИ: А ќе го направите истото, кога ќе видите КОЛКУ ГО ШТИТИ ИМУНИТЕТОТ

Русите, кои редовно прибегнуваат кон народни лекови, дури и кога нема здравствени проблеми, ги пијат овие чаеви секој ден за да го зајакнат организмот Овој...

ОВИЕ 4 ЗНАЦИ ГИ ЧЕКА ГОЛЕМА СРЕЌА ВО ФЕВРУАРИ Им пристигнува енергија која обилува со убави промени за кои сонувале

Февруари е месец кој го наговестува крајот на зимата – ветува разни езненадување, убави промени и енергија во изобилство. Во...

Се бара личност ДА ЖИВЕЕ ЕДНА ГОДИНА БЕСПЛАТНО НА СИЦИЈАЛИЈА, ама под овие услови

Бегство во прекрасно италијанско село можеби изгледа како невозможен сон, но Airbnb ќе му ја оствари оваа желба на еден среќник. Airbnb бара некој кој...

Сите останаа без текст на автобуска постојка: Постара госпоѓа шокираше со она што го носеше на грбот (ФОТО)

Сцените што може да се видат во јавниот превоз или на автобуските постојки често се неискажливи со зборови. Така, една од нив е направена во...

Stay on op - Ge the daily news in your inbox

error: Content is protected !!