Uncategorized

Кардиолог направил здраво мени, ќе ослабете 10 килограми – состојките може секој да си ги дозволи

Кај примената на било која диета, најнеопходно е за таа да биде прилагодена токму кон вашето тело. А најважно нешто е почитувањето на параметрите коишто...

Народен лек за намалување на шеќерот во крвта и вишок килограми

Ако земеме во предвид дека како фактори на ризик, покрај генетиката и начинот на живеење, се јавуваат и загадениот воздух од околината, стануваме свесни...

Огнен Јанески објави фотка и ги изненади сите – негов вујко е нашиот познат актер (ФОТО)

Огнен Јанески на социјалните мрежи многу често објавува статуси кои го привлекуваат вниманието на неговите пријатели и фанови. Тој неодамна на својот профил на...

Борче Трајковски: ЗАДУШНИЦА – еве што ми кажа мајка пред да замине

Утре е еден од најголемите празници во православието, тоа е денот кога се раздава за упокоените и споменуваат блиските кои заминале од овој свет,...

Последни објави

Пилешките џигери подгответе ги вака и сите ќе ги засакаат, бидејќи стануваат ѕверски вкусни

Пилешките џигери подгответе ги вака и сите ќе ги засакаат, бидејќи стануваат ѕверски вкусни Вкусно јадење, брза подготовка… СОСТОЈКИ: 200 гр пилешки џиегер 200 гр интегрален...

МАЖОТ КОЈ ИЗНЕВЕРУВА СЕКОГАШ ГИ КАЖУВА ОВИЕ 6 РЕЧЕНИЦИ: Вака ќе препознаете прељубник, ОВА НЕСВЕСНО ГО КАЖУВА

МАЖОТ КОЈ ИЗНЕВЕРУВА СЕКОГАШ ГИ КАЖУВА ОВИЕ 6 РЕЧЕНИЦИ: Вака ќе препознаете прељубник, ОВА НЕСВЕСНО ГО КАЖУВА.Ако сте биле измамени во минатото, веројатно сте...

ПОУЧНА ПРИКАЗНА: Внукот донесе богата свршеница во старата КУЌА на баба му

ПОУЧНА ПРИКАЗНА: Внукот донесе богата свршеница во старата КУЌА на баба муДалеку во шумата стоеше стара куќа, речиси трошна. Таму живеела една старица, која...

Ова е најздравата салата – јадете ја барем еднаш неделно

Ова е најздравата салата – јадете ја барем еднаш неделно Правилно избраните производи при подготовка на салата може да го направат ова мезе исклучително корисно....

Помфритот ќе стане крцкав и златен ако ги следите овие 2 златни правила

Помфритот ќе стане крцкав и златен ако ги следите овие 2 златни правила Помфритот кој се служи во угостителските објекти обично има вкусна крцкава кора....

Stay on op - Ge the daily news in your inbox

error: Content is protected !!