Uncategorized

ГО СРУШИ INSTAGRAM ЗА НЕПОЛНИ 10 МИНУТИ: Карлеуша покажа и повеќе од доволно! Веднаш паднаа 15.000 лајкови! (ФОТО)

Пејачката ужива на одмор во Дубаи со своите ќерки Пејачката Јелена Карлеуша ја отвори сезоната на костими за капење со жешки слики и видеа од...

Трамп влетал на свадба, го зел микрофонот и почнал со навреди кон Бајден (ВИДЕО)

Поранешниот американски претседател Доналд Трамп се појавил на свадбата и одржал политички говор во врска со границата со Мексико, Џо Бајден, Кина и Иран....

(ВИДЕО) Ставете сапун под перница – ќе се изненадите од резултатот!

Се’ за мирен сон: за да го отстраните непријатниот проблем доволно е само да ставите сапун под перницата (видео) Во текот на ноќта, може да...

(ФОТО) Кога жена ќе проба да му направи фризура на кучето…Од куче напарави лав

Фризурите направени дома станаа хит за време на пандемијата на коронавирусот. Поради заклучувањето, многумина не можеа да одолеат, па си ја истрижаа својата коса,...

Омилениот лик од „Истанбулската невеста“ го чека затвор од 18 месеци

Турскиот актер, Озкан Денис (48), кој и е познат на македонската публика по улогите во сериите „Истанбулската невеста“ и „Судбина“, може да заврши во...

Последни објави

Кога ќе слушните за што служи талогот од кафето,ќе го чувате како злато: 2 се силни причини

Кога ќе слушните за што служи талогот од кафето,ќе го чувате како злато: 2 се силни причини Кафето е еден од омилените пијалоци што се...

Снаата и напишала писмо на свекрвата откако се изнервирала од бонбоните кои постојано им ги давала на децата

Снаата и напишала писмо на свекрвата откако се изнервирала од бонбоните и сите подароци кои постојано им ги давала на внуците. Нејзиното писмо ќе...

Колку ви е „тешка“ кошницата? Повеќе од 60 отсто од МАКЕДОНЦИТЕ велат дека се е прескапо!

Колку ви е „тешка“ кошницата? Повеќе од 60 отсто од МАКЕДОНЦИТЕ велат дека се е прескапо!Од друга страна, не толку мал процент од нашите...

Пчеларот Предграг открива лековити рецепти со мед, коприва и какао

Пчеларот Предграг открива лековити рецепти со мед, коприва и какао Предраг Спасиќ од Поповац, Ниш дава одлични совети за подобрување на здравјето со помош на...

Морате да ги сфатите сериозно! Овие симптоми укажуваат на недостаток на ЦИНК во телото

Морате да ги сфатите сериозно! Овие симптоми укажуваат на недостаток на ЦИНК во телотоЦинкот е основен минерал што телото не го синтетизира природно, што...

Stay on op - Ge the daily news in your inbox

error: Content is protected !!