Сите Вести

Што се случува кога ќе измешате цвекло, морков и јаболко – напиток кој ги уништува овие болести!

Овој едноставен напиток своите волшебни својства ги должи на присуството на два скромни вида зеленчук и само едно овошје. Па, ништо помалку од волшебен напиток...

Кармичка среќа пристигнува во животот на овие пет хороскопски знаци

Еве кои се тие среќници и што ги очекува Астролозите велат дека периодот од 10 до 16 февруари ќе биде многу посебен за 5 хороскопски...

Наследил стара куќа – занемел од шок кога видел што има внатре

Французин наследил стара куќа од своите баба и дедо, но не ни насетувал каква пресвртница со тоа ќе му се случи во животот. Верувале...

Помогнал на стара жена да замени гума – Кога се вратил дома сфатил што му направила!

Љубезноста кон странците денеска е редок случај! Некогаш се разочаруваме во луѓето, а некогаш некој нѐ изненадува со својата добрина.Дознајте што ѝ се случило...

Ова момче секојдневно и помага на слепата срна да најде храна

10-годишно момче од Чикаго, Илиноис по пат забележал слепа срна. Срната имала проблем со пронаоаѓање на храна, па поради тоа момчето решило секојдневно да...

Што прво гледате на сликата: Жена, маж, оган или свеќник?

Можеби за себе имате едно мислење, а реалноста е сосем поинаква. Преку овој едноставен тест можете многу да откриете за себе. Сликата подолу е...

Северина се огласи по информациите дека се разведува од Игор Којиќ

Пејачката Северина Којиќ по информациите дека се разведува од сопругот Игор за првпат во јавноста реши да проговори на оваа тема. Во коментар еден од...
error: Content is protected !!