Сите Вести

ФОТО: Лила во провокативно издание – овојпат таа изгледа поубаво од било кога

Лила Филиповска повторно потврди дека е една од најсексапилните жени во Македонија, а овојпат таа изгледа поубаво од било кога. Имено Лила се уште е...

ИСХРАНА И ДИЕТИ Русинките се колнат во оваа напивка за слабеење: Благодарение на неа се толку вити!

Само измешајте ги овие две состојки и напивката е спремна Русинките се познати по витата линија, а ние откривме на што се должи тоа. Речиси...

Ако наздравувате со ВОДА, правите ГОЛЕМА ГРЕШКА: Еве што им посакувате на вашите гости!

Наздравувањето е предизвик само по себе: ако сте таа личност која ќе стане да каже неколку зборови и ќе ја започне вечерта со едно...

Пензионери се испотепале среде улица! (Видео)

Во брутална тепачка на постари мажи, која се одиграла во едно предградие на Лондон, најмалку еден пензионер се здобил со повреди. Во видеото се гледаат...

Дали се крстите кога минувате пред црква? – Конечно разрешено: Грев или христијански чин?

Додека едни сметаат како механичко дејство кое нема никаква поврзаност со религијата или со Бог, други овој чин го сметаат како израз на почит...

„Родив син, а подоцна мојот сопруг Бојан дозна дека е неплоден“

Санела реши јавно да ја сподели својата приказна и покрај тоа што знае дека многумина ќе ја осудат. Жената посакувала да има дете од својот...

Овие женски имиња привлекуваат богатство, а некои им се омилени на македонците

Овие женски имиња привлекуваат богатство, а некои им се омилени на македонците… Биоенергетските експерти велат дека името, благодарение на својствната енергија, можат да влијаат на...
error: Content is protected !!