(ВИДЕО) Марија и Саша дебатираа дали Карлеуша носи долна облека, а таа го крена фустанот да им покаже

- Advertisement -

Денес, Марија Шерифовиќ го објави својот нов влог на Јутјуб, наречено „Другарке, проклетничке“, во која главна sвезда покрај неа беше нејзината колешка и пријателка Јелена Карлеуша.

Марија и Јелена се дружеа пред снимањето, а кога Марија и рече дека треба да одат на сцена и да работат, Јелена стана и од чист мир го крена фустанот и ја покажа долната облека.

Марија пукна од смеа и праша: „Дали си нормална?“, Додека Јелена само се смееше.
Тогаш Марија и Саша разговараа за тоа дали Јелена носи долна облека под краткиот црн фустан, по што Јелена, пред полна просторија луѓе, му покажа на Саша што има под фустанот.

- Advertisement -

Последни објави

spot_img

Поврзани објави